Laserowa korekcja wzroku
Zabieg polega na precyzyjnym wymodelowaniu kształtu rogówki oka w ten sposób, aby wpadające do oka promienie świetlne były skupiane na siatkówce i tworzyły wyraźny obraz.
Zabieg polega na precyzyjnym wymodelowaniu kształtu rogówki oka w ten sposób, aby wpadające do oka promienie świetlne były skupiane na siatkówce i tworzyły wyraźny obraz.
Fakoemulsyfikacja zaćmy jest aktualnie najdoskonalszą, rozpowszechnioną na całym świecie metodą usuwania zaćmy. Wszczepiamy również soczewki wieloogniskowe, które umożliwiają całkowitą rezygnację z okularów.
Leczenie chirurgiczne jaskry wskazane jest w przypadku braku skuteczności leczenia farmakologicznego.
Leczenie iniekcjami bezpośrednio do gałki ocznej są jedyną obecnie znaną skuteczną metodą leczenia AMD, stosujemy w tym celu preparaty najnowszej generacji.
Chirurgia witreoretinalna pozwala na operowanie tylnego odcinka oka, czyli schorzeń takich jak odwarstwienie siatkówki lub jej zwyrodnienia.
Korekcja wad wzroku metodami laserowymi z wielu przyczyn może być niemożliwa. W takich przypadkach alternatywą stają się tzw. soczewki fakijne zdolne korygować praktycznie każdą wadę.
Wykonujemy operacje powiek korygujące nieprawidłowe położenie powiek oraz zabiegi plastyczne powiek w celu poprawy ich funkcji lub wyglądu. Usuwamy również guzki zapalne i nowotworowe
„Oko jest jednym z najważniejszych narządów zmysłów. Dostarcza około 80% informacji o otoczeniu. Do procesu analizy odebranych przez oczy sygnałów angażowane jest ponad 10% wszystkich komórek nerwowych w mózgu. Dzięki temu, każdy człowiek nie tylko patrzy, ale też rozumie to, co widzi.”
czytaj więcejPrzed przeprowadzeniem zabiegu usunięcia zaćmy, macie Państwo możliwość podjęcia decyzji o tym, jak chcecie widzieć po operacji. Dzięki trafnemu wyborowi soczewki, uzyskacie Państwo widzieć tak, jak nigdy wcześniej – nawet przed wystąpieniem zaćmy
Okres wiosenny to okres pylenia traw i drzew, a związanym z tym częstym objawem u alergików jest zapalenie spojówek.Dlatego też powinniśmy przyjrzeć się tej jednostce chorobowej.Choroba objawia się zaczerwienieniem oczu, łzawieniem, świądem lub obrzękiem powiek i spojówek.
czytaj więcej